Вікторина СУПЕР! Сірко СУПЕР! Слобідське козацтво СУПЕР!

Жовтень 17, 2017

00

На передодні великих свят, 13-го жовтня 2017-го року, в колі шкільної родини Байдівської філії Половинкинської ЗОШ І – ІІІ ступенів гідно вшанували переможців вікторини СУПЕР на тему «Сірко – герой СУПЕР» та відсвяткували свята святої Покрови Пресвятої Богородиці, покровительниці українського козацтва, День Українського козацтва, 75-ту річницю створення УПА та День захисника України. У вікторині, оголошеної 7-го вересня, в День 78-мої річниці з дня заснування Володимир-Волинської 51-шої окремої механізованої бригади, перемогу отримали вихованці місцевого навчального закладу восьмикласниці Аліна Костиря, Анна Абрамова та дев’ятикласниця Олеся Жарикова.Організатори вікторини вдячні представнику оргкомітету в населеному пункті Байдівка Олександру Шовкоплясу та завідувачу  Байдівської філії Половинкинської ЗОШ І – ІІІ ступенів Юлії Миколаївні Бєліковій за чудову церемонію нагородження.

IMG_0840

Переможець вікторини  Аліна Костиря

IMG_0839

Анна Абрамова – друге місце

IMG_0837

Олеся Жарикова – третє почесне місце

А свій початок  вікторини беруть з далекого 2010-го року з міста Нововолинськ що на Волині. Започатковані були Нововолинсько міською організацією ВГО Українська Народна Рада та Мережею магазинів Супер UA. Голова журі, автор питань вікторини СУПЕР на тему «Сірко – герой СУПЕР» кандидат історичних наук, доцент в місцевого ВУЗу, автор двох моног рафій і низки наукових статей Микола Зіновійович Нагірний

Питання до цієї вікторини пан Микола складав ще в 2014-му році, під час подій революції гідності. Приємно, що Іван Сірко родом, із Слобожанщини, а переможці у вікторині- юні землячки славетного козацького ватажка, який своїми блискучими звитягами уславив запорізьке козацтво на довгі віки.

 

IMG_8556

Голова журі визначився з переможцями

IMG_8540

Голова ради о’бєднання волонтерів Нововолинський центр допомоги військовослужбовцям Валерій Курстак

IMG_8576

Грамоти та відзнаки успіху лауреатів і книги  заступника МО ВГО УНР, краєзнавця Зосима Колбуна та Миколи Нагірного

IMG_8574

Нововолинськ – Байдівка

 Слобідське козацтво СУПЕР!

Після нагородження переможців у ВІКТОРИНІ СУПЕР, юні козачата, залучивши тат-козаків подарували свято педагогічному колективу, рідним та номінантам вікторини. Чудові конкурси та ігри на козацьку тематику вже традиційно принесли радість і позитивні емоції як дорослим так і дітям.

IMG_0852

Конкурс «Який козак сильніший»

IMG_0856

Конкурс «Козацька естафета»

IMG_0862

Конкурс «Збери слово «КОЗАК»»

IMG_0870

Конкурс ройових

IMG_0898

Нагородження учасників змагань

Козацтво Байдівки – СУПЕР! СУПЕР!! СУПЕР!!!

Конкурс «Я і Супер-Україна-2017». Розпочинаємо!

Оновлено: Вересень 4, 2018