ОМ 7МБ – Головна сторінка

Листопад 10, 2015
Якщо Ви між соромом із байдужістю та війною обираєте байдужість, то Ви отримуєте сором і війну. Допопоможіть розбудити совість, у кого вона ще спить.

Ваша допомога:

Зберігає здоров’я і життя українських солдат. Дарує радість мамам, посмішку – дітям.Єднає захід і схід. Створює робочі місця для героїв-переможців. Посилає сходу підтримку.

 

На сторінку «ОМ 7МБ – Головна сторінка»перен есено частину інформації з сайту Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям, який припинив своє існування в першій половині 2015-го року. А саме: співчуття, кліп «Тривоги», пропозиція цинічному працівнику … суду, лист заступнику командира … бригади по роботі з особовим складом щодо крадіжки офіцером волонтерської допомоги, СТРУКТУРА НЦДВ, ТА СКЛАД РАДИ ОВ НЦДВ на 26.07.2014-го року, інтерв’ю з міським головою м. Володимир-Волинський Петром  Саганюком на передодні Іловайських подій, інтерв’ю 03.09.2014 р. з міським головою м. Яворів Степаном Степаном Венгераком,  інтерв’ю з головою ради ОВ НЦДВ Валерієм Курстаком,  інтерв’ю 08.09.2014 р. з в.о. командира в/ч майором Олександром Ношкалюком.

Наступні звіти ОМ 7МБ за посиланням на підкатегорію категорії ГЕРОЇ СУПЕР – ВОЛОНТЕРИ СУПЕР

Висловлюємо співчуття з приводу смерті матері

Одному із співзасновників об’єднання волонтерів «Нововолинський центр допомоги військовослужбовців», виконавчому директору благодійного фонду «Нововолинський центр допомоги війсковослужбовцям», відомому у Нововолинську підприємцю, керівнику бренду “Контрол Z”,  голові міського осередку політичні партії “Самопоміч” висловлюємо щире співчуття з приводу непоправної втрати – смерті матері.

Волонтеру, поету Анатолію Івановичу Поліщуку з непоправною втратою матері. Після тривалої хвороби вона відійшла у вічність. Після себе вона залишила добрі спогади і справи.

Немає слів висловити скорботу. Словами дуже важко загоїти на серці страшну рану від втрати найріднішої людини. Адже саме мама робить нас сильними і водночас нагадує, що ми завжди залишаємося дітьми.

Прости мене, моя матусю,

 Прости за муки і за болі.

 За тебе Богу помолюся,

 Скорботи я приніс доволі.

 А. Поліщук

 12.06.2015

 

Кліп “Тривоги”: музика і виконання – Олексій Керекеша; слова – Анатолій Поліщук.

Присвячується 47-й поїздці на Схід Нововолинського волонтера.

Колектив студії вдячний Волинським волонтерам за надані фото для виробництва кліпа.

Щоб переглянути повну версію відеоролика, натисніть на фото з волонтерами.

 

05.07.2015 року цей документ потрапив у руки мами учасника АТО. Це “подарунок” по- Нововолинськи за материнські сльози з квітня 2014 року.

Метод повідомлення можливого порушника про судове засідання, поклавши під двері листочка, який  становить п‘яту частину А4 (з незрозумілим підписом) чи кинувши у під’їзді,  малоефективно та не по-європейськи. 

 Можливо, працівники суду економили кошти державного бюджету, але ж бюджет формується із коштів платників податків.

Пропозиції: 

1) купити чисті аркуші паперу А4 (можливо, взяти);

2) зробити власноруч конверт;

3) вкласти в конверт повідомлення про дату засідання суду;

4) заклеїти конверт;

5) підписати;

6) занести за вказаною адресою;

7) дати в руки отримувачу чи його рідним, чи сусідам, попередньо зафіксувавши ПІБ особи, якій передали конверт.

P.S.  Прохання повідомлення передавати раніше.

  Якщо громадянин навіть і порушив загальноприйняті норми, він все-таки залишається людиною, і ставлення до нього повинно бути відповідне (цивілізоване).

Заступнику командирабригади

по роботі з особовим складом

Волонтери з Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям звертаються до вас з проханням повідомити нам про офіцерську долю та кар’єрний ріст офіцера (станом на _______________ року) _______________, який нам відомий як факівець по пересилці отриманої волонтерської допомоги із сходу на захід, яка була завезена з заходу на схід (Сумщина, Донеччина та Луганськ, де бував офіцер ___________), а також надати інформацію від представника військової прокуратури, який проводив допит чи профілактичну розмову з офіцером ___________, в ____________________року в Луганській області. Якщо проведена робота з  нечистим на руки офіцером ___________, дала позитивний результат і крадіїв стало менше, то ми чекаємо інформацію про цей досвід.

Ми готові разом з військовослужбовцями докласти максимум зусиль, щоб українські військовослужбовці були прикладом для цивільних людей чесності та патріотизму.

Підпис

Підпис

Підпис

Підпис

Підпис

Підпис

Підпис

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нововолинський центр допомоги військовослужбовцям

До ради центру ввійшли :

підприємець , сержант, служив 1981-1983рр. в м. Москва.

Підприємець, військова кафедра, лейтенант запасу.

Підприємець, єфрейтор, служив 1989-1991рр. Псковська дивізія, старший розвідник.

Підприємець, служив 1976-1978рр. рядовий, Прибалтика ППО, капітан запасу, нагороди від командування ПрикВО, інвалід 2-ї групи з 1991р.

Підприємець, старший сержант, ЗАЗ Яворів.

Редактор одного з Нововолинських сайтів, в ЗС не служив.

Підприємець, рядовий, командир відділення, служив 1996-1997рр., ППО м. Шепетівка.

 

Звіти НЦДВ ОМ 7МБ за посиланням  ВОЛОНТЕРИ СУПЕР

Оновлено: Листопад 16, 2017