ОМ 7МБ – Урочистості та привітання

Листопад 10, 2015

Вітаємо з Днем Машинобудівника

 

Супер UA, Ліга Супер UA, оргкомітет супер гри “Подаруймо мамі радість” вітають з одним із найголовнішим свят процвітаючої України – з Днем машинобудівника.

 Шановні трудівники і ветерани машинобудування, Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, терпіння і наполегливість. Щиро бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків у розбудові незалежної України.

 Вітаємо колектив Нововолинського машинобудівного гіганта – акціонерного товариства виробничого об’єднання “Оснастка” з ювілеєм.

Привітання з 26 річницею

 

26 вересня вітаємо Сашу з 26-ою річницею від найкращої сотні 26-ої бригади

на чолі із козаком, представником козацької старшини по роботі з особовим складом

побратима-героя шахтарського селища, міста каштанів, народженого в рік

народження Народного Руху України за перебудову міста, яке обрало на

перших президентських виборах своїм президентом В’ячеслава Максимовича Чорновола.

Вітання керівництва одного з підрозділів Збройних Сил України із 25-річницею з Дня ухвали Декларації про сувернітет України

 

Вітання керівництва одного з підрозділів Збройних Сил України із 25-річницею із Дня ухвали Декларації про сувернітет України та подяки  керівництву та трудовому колективу одного із нововолинських підприємств, волонтерам зі клубу “Патріот” і їхньому кординатору Наталії Федорівні.

 

P.S. Щоб побачити фотозвіт, як проходило святкування 25-річниці з Дня проголошення Декларації про державний суверенітет у таборі відпочинку «Прикордонник», натисніть сюди.

Оновлено: Квітень 6, 2016