ПАРАД ЄДНОСТІ у княжому Володимирі

Червень 25, 2018

 

IMG_7493

.     Друзі, от цікаво, чи це тільки українці такі запопадливі до чужого, чи всюди у світі зараз так пагубно діє глобалізація? І що цікаво: комусь вигідно, щоб українці переймали від сусідів найгірше… Скажіть, чому, наприклад,  про гейпарад у Києві трубили всі канали і сайти, а про Всеукраїнський фестиваль ” Тато, мама, я – спортивна сім’я” пишуть лише місцеві ЗМІ? Підкреслюю – це Всеукраїнський фестиваль!!!

.     Ні, я особисто нічого не маю проти нещасних із нетрадиційною орієнтацією, але те, який піар для них організували, мене дивує. Що важливіше для власників ЗМІ: пропаганда здорового способу життя, здорових сімей чи «оце»?

.     Такі роздуми накотилися, коли на «Супер UA»з’явився матеріал про закінчення вищезгаданого Всеукраїнського фестивалю ” Тато, мама, я – спортивна сім’я” http://www.superua.com

.     Ми, волиняни! Знову маємо привід для гордості: Володимир-Волинський уже в третє став спортивною столицею України, а родина Костюків з  міста Володимир-Волинський виборола ІІ місце у фіналі цього неймовірного  фестивалю, що пропагує ідеали української єдності й сімейних традицій. А першість уже вдруге поспіль здобули донеччани –  це сім’я Савчуків із міста Вугледар.

IMG_7303

.     За традицією змагання проводять на батьківщині переможців, але організовувати зустріч 20-ти родин та їхніх уболівальників близ  окупованих територій украй ризиковано. Тому 15-17 червня 2018 року щасливі спортивні сім’ї знову приймав гостинний Володимир-Волинський. Цікава закономірність – більшість сімей, переможців у обласних змаганнях багатодітні. Цьогоріч у цьому питанні краща сім’я Слатіних з Миколаїської області. У Дмитра і Анних  дітей семеро.

IMG_7313

.     Хочеться хоч трошки розповісти про наших земляків-чемпіонів. Багатогранну сім’ю, яка активно пропагує активний спосіб життя у різних заходах.

IMG_6323

галерея 1

.     Подружжя Юрій та Тамара Костюки вже вп’яте стають призерами цього Всеукраїнського фестивалю. Уперше виступили 2006 року. За умовами організаторів до участі запрошували сім’ї з дітками молодшого шкільного віку. А їхнім малюкам тоді виповнилося лише 5 р. і 3 р. Тому вирішили ощасливити участю в сімейних змаганнях маленьке знедолене сирітське серце, адже були тренерами у спортшколі-інтернаті для дітей-сиріт.

.     У 2012 році, коли діти підросли, Юрій  і Тамара зі своїм старшеньким Самуїлом пройшли міський, обласний етапи, але на фінал поїхали з  донечкою, бо згідно положення дитина мала бути віком до 10-ти років. 10 роківта один день – вже порушення. Обласне керівництво попросило виступити з молодшою дитиною. Фінал був у м.Полтава. Костюки там отримали нагороди за 2-ге місце.. Тепер уже прописують роки народження дітей і проводять мандатну комісію, що чітко ставить рівні можливості для команд учасниць фестивалю.

.     У 2013 році Костюки знову, вигравши міський та обласний етапи, представляли Волинь уже у фіналі-2013 у м.Южне.

33207190_612190679114436_4598227446347595776_n

.     «На той час були 4 естафети у басейні та 4-5 комбінованих естафет, розказував голова родини Юрій.Із чиєїсь легкої руки, між учасниками розповсюдилились чутки, ніби на фіналі буде можливість побачити легендарного Сергія Бубку.Телевізійні канали, заступник міністра сім”і, молоді та спорту й учасники турніру по-особливому очікували на президента НОК Сергія Бубку. Але на спортивній базі він так тоді й не з’явився. Зате змагання було висвітлено ЗМІ як найкраще. Наступні роки інтерес мас-медіа до нашого фестивалю почав спадати. Особливо прикро за працівників ЗМІ, які проігнорували  Волинські змагання». На своїй сторінці у ФБ Юрій, коментуючи власний фотозвіт про Всеукраїнський фестиваль ” Тато, мама, я спортивна сім’я”, зазначив: « З 20-ти областей України з’їхалися сім’ї, щоб знали всі, що МИ за здорову Сім’ю, а не  за мутантів з Європи».

.     А ось що розповів Юрій Костюк активісту проекту «Супер Родина – єдина Україна» Наталії Савчук: «м.Южне Одеської обл. для нас щасливе. Ми  тамперемогли і вирішили, що Всеукраїнський фестиваль ” Тато, мама, я – спортивна сім’я” стане нашим покликанням.

IMG_6267

.     З сином Мирославом на міському етапі ми спробували в 2016 р. і були третіми. Оскільки меншій доні 7 вересня буде лише 2 роки, зрозуміло,чому ми не брали участь у минулому році, адже у командітато, мама та дитина, а наша мама ще не відновилась. Цього року, хоч Мирослав по віку другокласник, змагався з четвертокласниками. Сміливий та розумний хлопець, хотів перемогти, і ми не підвели: перемогли на міських та обласних цьогоріч. У Фіналі: ми, як і сім”ї, деякі з яких прихали, подолавши по 1200-1000 км, неоднозначно сприймали те, що на паралельних доріжках були різні види завдань і не було змагального характеру. Не було естафет у басейні. А всім хотілось, щоб естафет було більше.

.     На презентаціі було видно, що з 20-ти областей приїхали справді спортивні сім”ї: батьки спортінструктори, учителі фізкультури, тренери з різних видів спорту.Тому хотілось, щоб повернули в програму проведення Фіналу естафети в басейні, або ж збільшили удвічі к-сть естафет.

.     Мирославу ще тільки 8, так що ми маємо надію, що ще не раз зможемо пемогти та представити м.Володимир-Волинський та Волинь у Фіналі Всеукраїнського фестивалю: ” Тато, мама, я – спортивна сім”я”. Сину Філіпу4 роки, Ніні2, отже, ми настроєні з Божою допомогою на марафон і зробимо це заради сімейних цінностей».

Тож побажаймо славній спортивній родині Костюків із Волині й усім українським сім’ям не переривати марафону єдості й традицій, а продовжувати його з онуками й правнуками! Слава Україні!!! Слава українській родині!

Олена Сироватка, м. Нововолинськ,

волонтер НЦДВ ОМ 7МБ,

IMG_6942

.     Тож побажаймо славній спортивній родині Костюків із Волині й усім українським сім’ям не переривати марафону єдості й традицій, а продовжувати його з онуками й правнуками! Слава Україні!!! Слава українській родині!

Олена Сироватка, м. Нововолинськ,

волонтер НЦДВ ОМ 7МБ,

P.S.  Депутати Європарламенту у 2018-му році вже проголосували за рекомендацію українським депутатам і керівникам держави долучитись до параду рівності. Чекаємо від них у наступному році на пропозицію долучитись українським депутатам, керманичам та ще й  поліцейським у якості вболівальників до нашого ПАРАДУ ЄДНОСТІ  – 15-го ювілейного ФІНАЛУ Всеукраїнських змагань «Тато мама я  спортивна сім’я 2019»

Порівняльна таблиця проведення Всеукраїнських заходів

15-17.06.2018 р. Княжий Володимир – ПАРАД ЄДНОСТІ.

. 17.06.2018 р. столиця України Київ – ПАРАД РІВНОСТІ.

№ п/п Назва Всеукраїнського Заходу реклама позитив глядачі поліцейські журналісти порушення правопорядку
1 17.06.2018 р. столиця України Київ – ПАРАД РІВНОСТІ (декількагодинна хода у столиці) Max ? Max 3500 Max … поліція знає, але замовчує.
2 Трьохденний захід: ФІНАЛ Всеукраїнського фестивалю єдності сімей   «Тато, мама, я – спортивна сім’я 2018». min max min min min 0.

.     Переймаємо світовий досвід ширше. Бразильський фестиваль (карнавал) – найвідоміший фестиваль на планеті. Бразильці починають готуватись до наступного фестивалю з наступного дня по його закінченню. Варто перейняти досвід бразильців, тому ми вже висвітлюємо підготовку  до ФІНАЛУ Всеукраїнського фестивалю єдності сімей   «Тато, мама, я – спортивна сім’я 2019» (змагання шкільні, сільські, ОТГ, міські, районні, обласні та Всеукраїнські)!!!

Фото звіт фіналу 2018 у Володимир-Волинську за посиланням

Тато мама я – спортивна сім’я 2018! Фінал! УКРАЇНА!

Оновлено: Червень 26, 2018