Презентація книги Юрія Щербика «Небо Донбасу»

Лютий 14, 2016

У клубі літературних презентацій в Луцькій бібліотеці-філії №10 16-го лютого 2016 року відбулася презентація книги поезій людини, шанованої волонтерами та побратимами, учасника АТО, бійця 72- ї Білоцерківської бригади Юрія Щербика «Небо Донбасу».

Творчий колектив видавництва ВКФ «Мрія» разом із харківськими волонтерами вітає Юрія Щербика із виданням його першої книги «Небо Донбасу» і першої її презентації.

Автор безпосередній учасник бойових дій на сході України, який на власні очі бачив життя і побут українських воїнів-захисників Батьківщини, що дало змогу втілити побачене і пережите в поетичні рядки. Сама творчість молодого поета, його життєве кредо і розуміння сучасних проблем роблять цікавим його поетичний доробок.

Поза тим важлива проблема нашого сьогодення – творчий опір національній алкоголізації – не увійшла до названої збірки, натомість кілька поезій на цю тему будуть використані у майбутній збірці «Будьмо здорові! Хімічна зброя масового застосування», що готується до друку у видавництві ВКФ «Мрія» найближчим часом.

Ми бажаємо молодому поету творчої наснаги, рясного поетичного доробку та вдячних читачів.

Від імені творчого колективу ВКФ «Мрія» – головний редактор Ніна Немировська

 

Поету-патріоту Юрію Щербику

На війні багато героїв,

Та не кожен із них є поет.

Стріляти навчились із зброї,

Та не всі вміють скласти куплет.

Тримаю я слово з Донбасу,

На Волині тримаю в руках.

Ти небо утримав Донбасу

На своїх, на солдатських плечах.

Все бачене виклав віршами,

Пережите на рими поклав.

Підняв дух простими словами,

Не одного з солдат врятував.

Не родяться люди-герої,

Чомусь ними незнані стають.

Слова сильніші від зброї

То ранять, то зцілюють, то б’ють.

Твоє слово – це є рушниця,

І танк, і гармата, і кулемет.

В Донбасі літає, мов птиця,

Ти – і герой, і співак, і поет.

Вірш Анатолія Поліщука 15.02.2016 р.


10

Добко Олексій Дмитрович, голова Ліги українських письменників

імені Павла Чубинського. Побажання молодому поету.

11

Анатолій поліщук читає свій вірш: «Поету-патріоту Юрію Щербику».

12

Любава Казмірчук – поетеса, волонтер, хороша людина і гарна дівчина – (за словами самого Юрія) просто спасла захід, коли  струна, що порвалась… створила незаплановану паузу.

13

Представник видавництва ВКФ “Мрія”,УБД у складі 51-ї, 24-ї і 14-ї ОМБР Ярослав Старчак зачитує лист-привітання від головного редактора Ніни Немировської.

14

Вітання Юрію Анатолієвичу від Кушніра Василя Григоровича, члена Ліги незалежних письменників України ім. Павла ЧубинськогоВітання Юрію Анатолієвичу від Кушніра Василя Григоровича, члена Ліги незалежних письменників України ім. Павла Чубинського

15

Усім присутнім сидячих місць, на жаль, не вистачило…

16

У поглядах друзів…

17

Неоніла Головатська – волонтер проекту «Меценати для солдата» особисто привітала автора та передала йому від учасників проекту грошові сертифікати на суму 1000 гр.
Наталія Максимчук – режисер та ведуча усього дійства, як і належить головному командиру – сьогодні у камуфляжі!

23

Книга-торт, оригінальний подарунок від хороших друзів.

25

Катерина Мельник уже знає: «Це мають почути й інші люди».
Саме завдяки їй друга презентація книги «Небо Донбасу» відбулась у Волинському інституті економіки та менеджменту

28

 На фото праворуч знизу один із засновників Української Гельсінської спілки, відомий Волинський десидент, в”язень мордовських таборів Микола Коц.

30

Надія Сергіївна Чміль, завідуюча Луцької бібліотеки-філії №10 приємно вражена і самою презентацією, і кількістю присутніх на заході глядачів.
В руках у добродійки Надії книга від видавництва ВКФ “Мрія” Ігоря Семенюка, лучанина з Нововолинська, УБД у складі 26- артбригади, ” Двадцять років по тому. Погляд із сьогодення. До 20-ої річниці Народного Руху України”, а у колектива видавництва надія на зустріч з Ігорем Івановичем Семенюком у прекрасному закладі бібліотеці №10 обласного центру.

32

З побратимами по службі  та волинськими волонтерами.

34

На цьому фото додалась людина, яка окрім усього іншого, також  стала волонтером!  Це мама автора – Щербик Марія Іванівна.

Оновлено: Лютий 23, 2017