Конкурс – змагання «Моя мама СУПЕР – супер капітан» 2018

У конкурсі беруть участь, бажано, діти дошкільного віку та учні 1-5 класів. Завдання дитини домовитись з татом чи дідусем і разом сформувати родинний клуб. Склад родинної команди – 3 особи (дитина, дорослі представники родини з посадами тато і мама) та представник (вихователь,  класовод чи класний керівник, а якщо з поважних причин вони не зможуть бути присутні, функції представника команди виконує дорослий з родини з посадою мама). На  спортивному майданчику мама змагається в якості капітана, спілкується з генеральним суддею та суддею. Під час нагородження капітан отримує нагороди.

При підготовці проведення конкурсу є можливість отримати досвід самоорганізації – це коли батьки, рідні чи бажаючі створюють оргкомітет конкурсу (у навчальному закладі чи у населеному пункті) і реєструються у представника  оргкомітету Супер гри, отримують від нього бланки заявок і положення Казкової Родинної Ліги Супер UA.

Кожен учасник конкурсу отримує 7 Суперів у загальний залік СУПЕР гри. Залікові Супери такох є можливість отримати за участь у індивідуальних конкурсах під час проведення змагань між спортивними родинами.

До  участі  у конкурсі (змаганнях)  допускаються всі  бажаючі, які не  мають обмежень за станом здоров’я  до занять фізичною  культурою та спортом

Склад команди – 3 учасники та представник.

Учасники родинного клубу:

  • президент клубу (тато або хрещений тато, дядько, дідусь) фінансує та допомагає  головному  тренеру  комплектувати склад команди. Під час гри на полі граючий президент
  • граючий тренер (дитина чи підліток). На полі граючий головний тренер;
  • капітан (мама або хрещена мама, тітка, бабуся).
  • представник (класний керівник, класовод або вихователь). Представник підписує протокол, а під час проведення змагань забезпечує відповідну культуру спілкування серед гравців на полі.

На  полі спілкування з генеральним суддею та суддею через капітана. Капітан отримує нагороди.

Змагання проводяться згідно положення «Казкова родинна  ліга СУПЕР UA»

Історія турнірів за посиланням «Казкова родинна  ліга СУПЕР UA»

Відео звіт першого турніру 07.05.2014 р. м. Нововолинськ