Турнір з шахів до Дня людей з інвалідністю

Грудень 3, 2017

01

У місті Нововолинську 03.12.2017-го року, в приміщенні центральної міської бібліотеки, у Міжнародний День людей з інвалідністю успішно відбувся турнір з шахів. Захід відбувся за ініціативи ветерана шахового спорту, кандидата в майстри спорту з шахів і шашок, головного судді турніру Михайла Геруса за підтримки міських відділу молоді та спорту і ЦФЗН  «Спорт для всіх».

Десять учасників турніру – десять претендентів на перемогу.Переможця змагань чекає двобій в шахи по скайпу з першим віце президентом Ліги Супер UA, шеф редактором інтернет видання www.superua.com Володимином Красуном.

02

   Перед початком змагань завідувач відділу обслуговування Нововолинської ЦМБ Ніна Єдинак розповіла присутнім історію виникнення гри в шахи

IMG_0673

03

Жеребкування і змагання розпочались.

04 05

Читачі Нововолинської центральної бібліотеки мали змогуза допомогою скайпу підготувати Володимира Леонтійовича до головної партії турніру – партії з чемпіоном.

06 07

Михайло Герус нагороджений грамотою за зайняте друге місце у півфіналі Кубка України із заочних шахів (листування), що проводився у 2015-2017-тих роках і цінним для шанувальників шахів призом – книгою  «З)аочні шахи в Україні»

09

Остання партія 9-того туру  – сама вирішальна, найінтригуюча. Вага перемоги – друге місце для Рюріка Михайловича Стрєлова. Шахіст з смт. Стара Вижва,  Сергій Поліщук, обігравши  Стрєлова дав можливість  одному з самих відомих  Нововолинських ветеранів шахів задовільнитись четвертим місцем у турнірі.

10

Напружені для учасників змагань та вболівальників хвилини: заповнеття підсумкової таблиці результатів та грамот переможцям головним суддею турніру Михайлом Герусом.

11

IMG_0799 13

За тур до закінчення змагань став відомий переможець – Микола Кондель. Грамоти ще підписуються, а головна партія турніру присвяченого  Міжнародному Деню людей з інвалідністю, партія Красун – Кондель розпочалась.

14

Приємна мить – НАГОРОДЖЕННЯ.

Третє місце в турнірі з 5-тю набраними очками виборов Микола Воскобойник

15

Другу сходинку турнірної таблиці посів Ігор Карпович – 5.5 набраних очок

16

Перемогу, набравши шість з половиною очок, завоював Микола Кондель.

17

Світлина для історії: переможці з головним суддею турніру Михайлом Герусом

18

Більше години в напруженій боротьбі продовжувалась партія. Найголовніша перемога – працівники Нововолинської центральної бібліотеки забезпечили можливість всім бажаючим і в першу чергу людям з обмеженими можливостями долучитися до спортивного свята.

19

У розвинених країнах рівень цивілізованості визначається відношенням представників влади та пересічних громадян до людей з обмеженими можливостями.

УКРАЇНА – це М И РАЗОМ!

Оновлено: Грудень 7, 2017