Я і Супер Україна 2017. Третя ластівка зі СХОДУ! Звіт

Січень 23, 2018

IMG_1515

Соборній Україні – 100!  22-го січня 2018-го року святкування ювілею учасники проекту «Супер родина – єдина Україна» продовжили врученням нагород переможцям конкурсу дитячих малюнків «Я і Супер Україна 2017» з населеного пункту Байдівка, що на Луганщині, у школі, учні якої показали кращі загальні результати в 2016-2017-му навчальному році.  Волонтери з Луганщини (Олександр Шовкопляс, с. Шульгинка і Галина Гладка,  с. Байдівка)тавійськовослужбовці з Волині (39 ЗРП, м. Володимир-Волинський) чудово впорались із дорученням організаторів Всеукраїнського конкурсу. Оргкомітет проекту вдячний Олександру Анатолійовичу Шовкоплясу за оперативно надісланий до Нововолинська звіт та світлини прекрасного дійства.

     Супер! В Байдівці 59 учнів і з 9 номінацій 2 перших місця (номінація від художників та від Волинського обласного ЦФЗН «Спорт для всіх»).

У цей знаменний для українців день  Байдівська філія Половинкинської ЗОШ I-III ст. Старобільського р-ну, що на Луганщині, у своїх стінах зібрала військовослужбовців з Волині, місцевих волонтерів, педагогічний колектив та учнів, щоб гідно відсвяткувати День Злуки та нагородити переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Я і Супер Україна 2017» .

IMG_1451

Із захопленням спостерігали за дитячою програмою випускниця Байдівської школи,  волонтер, за плечима якої більше 150-ти поїздок на передову, в тому числі і до військових із Володимир-Волинської 14-тої ОМБР Галина Гладка, та волинянин, який виріс поблизу озера Світязь, найбільшого озера,  відомого у всьому світі заповідника  «Шацькі озера», офіцер ЗСУ Віктор Ясінський. Емоційно насичений день видався для заступника командира батареї з морально-психологічного забезпечення військової частини, місце постійної дислокації у якої один з найдревніших міст України м. Володимир-Волинський капітана Ясінського: вручення нагород переможцям з села Шульгинка, екскурсія по музею слави, урок мужності для учнів Шульгинської школи, а попереду ще нагородження номінантів конкурсу дитячих малюнків «Я і Супер Україна 2017» із історичного населеного пункту Байдівка.

IMG_1453

Звучали патріотичні пісні, вірші, вітання, побажання щонайшвидшого звільнення рідної землі та настання миру вихованцями місцевої школи..

IMG_1462 IMG_1464 IMG_1469 IMG_1472

 Родзинкою святкової програми стало коло єднання, ланцюг єдності, коли всі присутні взявшись за руки вигукували «Україна разом! Ми хочемо миру!»

IMG_1484 IMG_1490

Святкове нагородження розпочалось з перегляду відео протоколу журі.

Усі учасники конкурсу отримали сертифікати-подяки від оргкомітету конкурсу.

IMG_1499

У номінації  від Волинського обласного ЦФЗН «Спорт для всіх» переміг  Денис  Герасимов. Перед врученням нагороди усім присутнім приємно було  почути вітання від директора Волинського обласного ЦФЗН «Спорт для всіх» Володимира Петровича Новосада та керівника Нововолинського ЦФЗН «Спорт для всіх» СОКу «Шахтар» Валентина Івановича Бортнічука.

IMG_1507

IMG_2491

 Не дивно, що на малюнку Дениса присутній снаряд з важкої атлетики – штанга. Адже землячка переможця в номінації «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя»- відома у спортивних колах важкоатлет Уляна Щербо, випускниця 2005-го року Байдівської школи.

IMG_1508

3oRL4ajTJCM

У номінації «Мистецька якість малюнку – дошкільний вік» майбутня першокласниця  Блудова Даріна отримала почесне третє місце. Не було меж радості та здивування її мами Катерини, що її маленька донька отримала свій перший в житті приз.

IMG_1510

У номінації «Мистецька якість малюнку – шкільний вік» Грицина Тетяна була кращою юною художницею і отримала перше місце.

IMG_2498

IMG_1512

IMG_1515

Весь шкільний колектив, учні, батьки та гості виразили велику вдячність організаторам дитячого конкурсу, журі, волонтерам, військовослужбовцям та всім хто  був причетним до такого неймовірного свята.

Олександр Шовкопляс член оргкомітету проекту

«Супер родина – єдина Україна», представник оргкомітету

 конкурсу в н.п. Байдівка

СХІД і ЗАХІД разом. БО Україна – це М И РАЗОМ!!!

Оновлено: Січень 24, 2018