Роботи на конкурс дитячих малюнків “Я і Супер Україна – 2016″
Пропонуємо переглянути та оцінити роботи, які надійшли на конкурс дитячих малюнків “Я і Супер Україна – 2016″ на тему «Наша з татом мрія – Супер мрія».
І діти і дорослі з нетерпінням чекають 19-го грудня і вітання з Днем Святого Миколая!!!
№ 1 Львівська область м. Яворів НВК
« ДНЗ – ЗОШ І ступеня» ЛУК’ЯНИХІНА СОФІЯ 3 – А клас 8 років
№2 Львівська область м. Яворів НВК
« ДНЗ – ЗОШ І ступеня» БАБИЧ МАРТА 3 – А клас 8 років
№3 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» ЗАПОТІЧНА ВІКТОРІЯ 3 – А клас 8 років
№4 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» СІЛЬЧЕНКО ВІКТОРІЇ 3- А клас 8 років
№5 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» ПРЯДКО ОЛЕКСАНДР 3 – А клас 8 років
№6 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» КІСТЕЧОК НАТАЛІЯ 3- Б клас 8 років
№7 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» БОНДАР Юлія 3- Б клас 8 років
№ 8 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ЧЕРНЯВСЬКА Юліана 3 – Б клас 8 років
№9 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ПОСТУПАЛЬСЬКИЙ Андрій 3 – Б клас 9 років
№10 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ПОНЗЕЛЬ Аліна 3 – Б клас 8 років
№11 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» КОЛЄВАТОВ Максим 3 – Б клас 9 років
№12 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ПЕЛИХ Софія 3 – Б клас 8 років
№13 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» АНДРІЯШ АЛІНА 3 – Б клас 8 років
№14 Львівська область м. Яворів НВК
« ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ФОСТЯК Соломія 3 – Б клас 8 років
№ 15 Львівська область м. Яворів НВК
« ДНЗ – ЗОШ І ступеня » КАРПА Софія 1 – А клас 6 років
№16 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ФАЙДЮК Вікторія 1 – А клас 6 років
№ 17 Львівська область м. Яворів НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня »
ЮРАС Ірина 1 – А клас 6 років
№ 18 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » МАРКО Мар ‘ ян 1 – А клас 6 років
№19 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » МАКОВЕЙ Яна 1 – А клас 6 років
20 Львівська область м. Яворів НВК
« ДНЗ – ЗОШ І ступеня » БРЕЙЛЯН Володимир 1 – А клас 6 років
№ 21 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » КОБИЛЬЧАК Діана 1 – А клас 6 років
№ 22 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ГРИНІВ Дмитро 1 – А клас 6 років
№ 23 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ДИДА Вероніка 1 – А клас 6 років
№ 24 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ІТРИН Марія 1 – А клас 6 років
№ 25 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ПЕТРОЩУК Діана 1 – А клас 6 років
№ 26 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ШУМИЛО Назар 1 – А клас 6 років
№ 27 м. Яворів ЮРЧЕНКО ВІКТОРІЯ НВК ” ДНЗ – ЗОШ ” 1 ступеня 3 – А клас 9 років
№ 28 Львівська область м. Яворів
ВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ПІХ Віталій 3 – А клас 8 років
№ 29 с. Щульгинка, Старобільський р-н, Луганская область,
Шульгинська ЗОШ I-III ст., Мижирицький Олексій, 3 клас, 8 років
№ 30 с. Щульгинка, Старобільський р-н, Луганская область,
Яноши Анна, Шульгинська ЗОШ I-III ст., 5 клас, 10 років
№ 31 с. Шульгинка, Старобільський р-н, Луганська область,
Петренко Микола, Шульгинська ЗОШ I-III ст., 3 клас,8років
№ 32 с. Шульгинка, Старобільський р-н, Луганська область,
Волошина Вікторія, Шульгинська ЗОШ I-III ст., 4 клас, 9 років
№ 33 с. Шульгинка, Старобільський р-н, Луганська область,
Ковальова Лідія, Шульгинська ЗОШ I-III ст., 1 клас, 7 років
№ 34 с. Шульгинка, Старобільський р-н, Луганська область,
Лівадіна Олександра, Шульгинська ЗОШ I-III ст., 1 клас, 6 років
№ 35 с. Шульгинка Старобільський р-н, Луганська область,
Леженко Софія, Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ст., 1 клас, 6 років
№ 36 с. Шульгинка Старобільський р-н, Луганська област,
Пінкіна Олександра, Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ст., 3 клас, 8 років
№ 37 с. Шульгинка Старобільський р-н, Луганська область,
Олійник Богдана, Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ст., 3 клас, 8 років
№ 38 с. Шульгинка Старобільський р-н, Луганська область,
Бриль Назар, Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ст., 1 клас, 6 років
№ 39 с. Шульгинка Старобільський р-н, Луганська область,
Луганська Олександра , Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ст., 1 клас, 6 років
№40, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Калашник Олександр, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 2клас, 7 років
№41, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Шовкопляс Карина, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 8клас, 13 років
№42, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Жарикова Олеся, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 8клас, 13 років
№43, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Абрамова Анна, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 7клас, 12 років
№44, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Герасимов Денис, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 6клас, 11 років
№45, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Ткаченко Єлизавета, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 3клас, 8 років
№46, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Ткаченко Єлизавета, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 3клас, 8 років
№47, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Черняєва Софія, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 5клас, 10 років
№48, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Федащук Ксенія, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 6клас, 11 років
№49, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область
Кулачко Юрій, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 5клас, 10 років
№50, с. Байдівка, Старобільський район, Луганська область,
Войтенко Марія, Байдівська ЗОШ І-ІІ ст., 2клас, 7 років
№51 Проніна Ельвіра, 5 клас, 10 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Лиман, Старобільського району, Луганської області
№52 Двоіменна Вікторія, 4 клас, 9 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Лиман, Старобільського району, Луганської області
№53 Бублик Яна, 8 клас, 13 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Проїждже, Старобільського району, Луганської області
№54 Чигиринова Руслана, 1 клас, 7 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Проказине, Старобільського району, Луганської області
№55 Руденок Наталія, 5 клас, 10 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Чмирівка, Старобільського району, Луганської області
№56 Проказа Євгенія, 5 клас, 11 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Бутківка, Старобільського району, Луганської області
№57 Проказа Євгенія, 5 клас, 11 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Бутківка, Старобільського району, Луганської області
№58 Будакова Юлія, 5 клас, 11 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Проїждже, Старобільського району, Луганської області
№59 Ніколаєнко Анастасія, 6 клас, 11 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Лиман, Старобільського району, Луганської області.
№60 Заідова Саміра, 3 роки, виховується вдома,
с.Лиман, Старобільського району, Луганської області.
№61 Вавуліна Дар’я, 8 клас, 12 років, Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст..,
с.Проїждже, Старобільського району, Луганської області.
№ 62 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
АТАМАНЕНКО Оксана – 1 Б клас 6 років
№ 63 Львівська область м. Яворів НВК “ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
АЛЄКСЄЄВ Олег Михайлович 2 – А клас 8 років
№ 64 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
РОСА ОЛЬГА 2 – А клас 8 років
№ 65 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
ПЕТРОЩУК Вікторія 2 – А клас 8 років
№ 66 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ Владислав 2 – А клас 7 років
№ 67 Львівська область м. Яворів НВК “ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
МАЮК Софія 1 – Б клас 7 років
№ 68 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
КОЧУБЕЙ Максим 2 – А клас 7 років
№ 69 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
МАРТИНИК Станіслав 1 – Б клас 6 років
№ 70 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” 1 ступеня
ІЛЬО Діана – 2 – А клас 7 років
№ 71 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
ПАВЛЕНКО Остап 2 – А клас 7 років
№ 72 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
ЛИТВИН Анастасія 2- А клас 7 років
№ 73 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
ФІТАК Яна 1 – Б клас 6 років
№ 74 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” І ступеня
САВЧУК Марія 1 – Б клас 6 років
№ 75 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ ” 1 ступеня
ФІЛІПЧУК Юлія 2 – А клас 7 років
№ 76 Львівська область м. Яворів НВК ” ДНЗ – ЗОШ” 1 ступеня
КОРПАЛО Софія 2 – А клас 7 років
№ 77 Львівська область м. Яворів
ОЛЕНИЧ Дарина 2 – А клас 7років
№78 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Попов Олексій, Врубівська ЗОШ I-III ст., 5 клас, 11 років
№79 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Мороз Катерина, Врубівська ЗОШ I-III ст., 5 клас, 11 років
№80 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Завгородня Вікторія, Врубівська ЗОШ I-III ст., 5 клас, 11 років
№81 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Скріпніченко Анастасія, Врубівська ЗОШ I-III ст., 5 клас, 11 років
№82 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Ряполова Ангеліна, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№83 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Трубицина Вероніка, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№84 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Пяткіна Вікторія, Врубівська ЗОШ I-III ст., 4 клас, 10 років
№85 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Євтушенко Вікторія, Врубівська ЗОШ I-III ст., 4 клас, 10 років
№86 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Синиціна Каріна, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№87 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Воробйова Єлизавета, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№88 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Чухрукідзе Малхаз, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№89 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Олійник Олег, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№90 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Стороженко Максим, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№91 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Кисельова Марія, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№92 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Шавернева Аліна, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№93 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Ткаченко Олександр, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№94 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Волков Владислав, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№95 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Кравець Іван, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№96 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Любарський Артем, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас, 7 років
№97 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Ігор Медведєв, Врубівська ЗОШ I-III ст., 7 клас, 12 років
№98 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Ігор Медведєв, Врубівська ЗОШ I-III ст., 7 клас, 12 років
№99 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Поліна Лугова, Врубівська ЗОШ I-III ст., 7 клас, 12 років
№100 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Олійник Оксана, Врубівська ЗОШ I-III ст., 5 років
№101 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Воробйова Богдана, Врубівська ЗОШ I-III ст., 4 роки
№102 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Пасевіч Настя, Врубівська ЗОШ I-III ст., 5 років
№103 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Гадляускас Марія, Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 роки, 7 міс
№104 с. Врубівка, Попаснянський р-н., Луганська обл.,
Кравець Марія, Врубівська ЗОШ I-III ст., 4 роки
№105 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Ритченко Златослава,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 5 років
№106 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Ритченко Мирослава,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 5 років
№107 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Ритченко Мирослава,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 5 років
№108 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Кременчуцький Андрій,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 4 роки
№109 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Козачок Сніжана,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 6 років
№110 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Метасьов Олександр,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 4 роки
№111 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Шепель Єгор,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 7 років
№112 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Шепель Гордій,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 7 років
№113 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Шепель Єгор,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 7 років№113
№114 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Булахова Аліна
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 3 група, 10 років
№115 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Гудімова Карина,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 8 років
№116 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Нечепуренко Лада,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 6 років
№117 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Нечепуренко Лада,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 6 років
№118 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Нечепуренко Лада,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 6 років
№119 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Колмиков Андрій,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 6 років
№120 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Кондрушкіна Олександра,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 8 років
№121 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Кондрушкіна Олександра,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 8 років
№122 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Сімейко Орина,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 7 років
№123 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Шевченко Діана,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 8 років
№124 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Олійник Елеонора,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 7 років
№125 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Петровська Дар’я,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 8 років
№126 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Гамалій Вячеслав,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 6 років
№127 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Хлудєєва Альона,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 8 років
№128 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Хлудєєва Альона,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 8 років
№129 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Серебрянська Ганна,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 7 років
№130 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Бойко Ілля,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 4 роки
№131 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Бойко Ілля,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 4 роки
№132 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Мільчевич Катерина,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 5 років
№133 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Волощенко Святослав,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 1 група, 4 роки
№134 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Косяченко Ольга,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 3 група, 12 років
№135 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Косяченко Ольга,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 3 група, 12 років
№136 м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Зуєв Олексій,
центр дитячого розвитку “Простір, дружній до дитини”, 2 група, 8 років
№ 137 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ПИСАРІВСЬКА Марія 2 – Б клас 7 років
№ 138 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » КУЦ Денис 2 – Б клас 7 років
№ 139 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » КУНИНЕЦЬ Олена 2 – Б клас 7 років
№ 140 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » БАЛУХ Яна 2 – Б клас 7 років
№ 141 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » СМУК Тетяна 2 – Б клас 7 років
№ 142 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ПЕТРУК Вікторія 2 – Б клас 7 років
№ 143 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» ЄРОХІНА Анастасія ІІ молодша група № 1 4 роки
№ 144 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» ПЕТЯК Іванко 1 – А клас 7 років
№ 145 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» ЦАРЮК Ярослав 2 – Б клас 7 років
№ 146 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня» ЄРОХІН Артем 2 – Б клас 7 років
№ 147 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » КОЛЄСНІКОВ В ’ ячеслав 2 – Б клас 7 років
№ 148 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ТАРНАВСЬКИЙ Іван 2 – Б клас 7 років
№ 149 Львівська область м. Яворів
НВК « ДНЗ – ЗОШ І ступеня » ФУРМАНЕЦЬ Яна 2 – Б клас 7 років
З технічних причин, малюнки інших конкурсантів,
буде розміщено у наближчому часі. Вибачаемося за незручності.