10.06.2017 Зимне. Казкова родинна ліга СУПЕР UA – 2017. Фото звіт оргкомітету Ліги.

Червень 11, 2017

img_4349

10-червня, чудового сонячного дня, в історичному населеному пункті  Зимне  на стадіоні Зимнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів успішно відбувся турнір ліги СУПЕР UA «Казкова родинна  ліга СУПЕР UA 2017 з футболу» в рамках Всеукраїнських заходів «Олімпійське літо»

Турнір традиційний. Проводиться з 2014 року в рамках Супер гри “Подаруймо мамі радість” з 28 квітня Дня коли Андрій Шевченко забив 100 гол в змаганнях вищого рівня, до дня матері, міжнародного дня сім’ї, Дня захисту дітей, в честь матерів Віри і Любові. Цього року організований   в честь матерів, чиї діти патріоти – захисники держави країни Україна, пам`яті героїв, завдяки яким проводиться традиційний турнір під мирним небом над Волинською землею, з нагоди 71-річниці з дня народження  Віри Сергіївни, …, та багатьох інших радісних та сумних дат. Попередні фінальні турніри під егідою оргкомітету Ліги проводилися у двох населених пунктах наймолодшому місті Волині Нововолинську та Двірківщині, чудовому населеному пункті де народився Андрій Шевченко. Цьогоріч до них приєдналося Зимне – столиця Зимнівської об’єднаної територіальної громади, що розташоване за 7 кілометрів від найстаршого міста Волині, міста Володимир -Волинський.

На початку спортивного свята з історією турнірів Ліги усіх присутніх oзнайомила представник оргкомітету Ліги, ведуча заходу, учасник КРЛ 2015-го і 2016-го років у складі родинного клубу “Патріоти” м.Нововолинськ – Наталія Савчук.

dsc_0300

Учасників змагань та шанувальники родинного активного відпочинку привітав

голова Зимнівської об’єднанної територіальної громади В’ячеслав Артурович Католик.

img_4077

 Гарні вітання та побажання присутнім передала представник Волинського обласного центр фізичного здоров’я “Спорт для всіх” Юлія_Горбатюк  і анонсувала чотири номінації від ВО ЦФЗН “Спорт для всіх”

В цьому році   стадіон Зимнівської школи об’єднав два елемента   проекту Супер РОДИНА – ЄДИНА Україна Ліга Супер UA, Всеукраїнська Супер гра “Подаруймо мамі радість 2017” і талант шоу  “Битва талантів”, який завершився 28 травня на головній сцені Володимир Волинського.

Головним організатором “Битви талантів” Володимир-Волинського  районну , а також одним з головних  організаторів турніру Ліги Супер UA в Зимному є  керівник Зимнівського Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, керівник  громадської організації “Нова ідея”(яка забезпечила в турнірі судійство на високому рівні) , представник оргкомітету ЛІГИ Ярослав Кондисюк.

Призери “Талант шоу” , творчий сімейний колект “Арифметика любові”, переможці Всеукраїнського фестивалю “Тато, мама, я – спортивна сім’я 2013”,  родина Костюків, подарувала присутнім чудові пісні в авторському виконанні “Далі йдем” та “Круть і верть”, налаштувавши учасників турніру на чесну гру з гарним настроєм.

img_4091

img_4093

img_4099

img_4103

img_4111

 Ведуча, Наталія Савчук  перадала керівництво турніром у руки головному судді турніру, судді першої категорії, Матвійчуку Анатолію Івановичу (н.п.Льотниче), який детально ознайомив учасників з правилами на футбольному полі.

img_4118

img_4119

«Хуторяни» с.Литовеж, Іваничівський р-н – «Юніори» с.Зимне  1 – 2

img_4129

«Едельвейс» с.Володимирівка, Володимир-Волинський р-н – «Юніори»  1 – 4

img_4156

«Хуторяни» – «Едельвейс»  0 – 4

img_4200

img_4203

img_4207

 По закінченні матчів  представники родинних клубів розіграли призи-несподіванки в номінаціях: Супер президент, Супер капітан, Супер головний тренер, Супер представник

img_4207

 Черговий  турніру ліги СУПЕР UA «Казкова родинна  ліга СУПЕР UA 2017 з футболу» в рамках Всеукраїнських заходів «Олімпійське літо» завершився. І ось  найприємніші миті – нагородження відзнаками успіхів учасників та вболівальників  членом оргкомітету Супер гри “Подаруймо мамі радість”, учасником бойових дій, поетом, бардом, волонтером Юрієм Щербиком  (м. Луцьк), представником Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Юлією __Горбатюк та представником Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям ОМ 7МБ Констянтином Франчуком

 

img_4260

4282

4332

4338

4349

Колективне фото на згадку переможців, призерів та номінантів турніру  Казкова родинна ліга СУПЕР UA 2017 з футболу.

4359

Переможці турніру родинний клуб “Юніори” Зимне : головний тренер Ірина Католик, президент пан Вячеслав, капітан добродійка Наталія, представник команди Юлія і володар номінації СУПЕР вболівальник Назар Вячеславович Католик.

 

Бажаючим ознайомитись з іменами номінантів, та з фото від Юрія Щербика натисніть СЮДИ

Оновлено: Червень 27, 2017