24-тій ОМБР – 99! Святкування у таборі “Прикордонник” (Нововолинськ).

Липень 26, 2017

табір 2017

Колеги 24-тої бригади по проекту СУПЕР РОДИНА – ЄДИНА УКРАЇНА мережа Супер UA, Нововолинський центр допомоги військовослужбовцям ОМ 7МБ, Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та дружній колектив Нововолинського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Прикордонник” вітають  з  99-тою річницею заснування легендарної, героїчної, ЗАЛІЗНОЇ, Яворівської окремої механізованої бригади і бажають особовому складу ЗЛАТА літ 100 і більше в радості, при доброму здоров’ ї, в мирі, з гідністю, в квітучій, демократичній, країні, державі Україна. Залізній (ЗАЛІЗНИЙ ДУХ, ЗАЛІЗНА ВОЛЯ І ДОБРЕ СЕРЦЕ ПАТРІОТІВ) бригаді 100 літ і значно більше!!!

26.07.2017-го року в мальовничому куточку на березі річки Західний Буг до трудового колективу Нововолинського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Прикордонник” та їх вихованців завітали представники

  мережі Супер UA, ОВ “Нововолинський центр допомоги військовослужбовцям”, волонтери НЦДВ ОМ 7МБ  Констянтин  Франчук, Наталія Савчук та  учасник бойових дій на Сході України в складі 72-ї ОМБР, бард, поет, волонтер, автор поетичних збірок “Небо Донбасу”, “На лінії невидимих фронтів” Юрій Щербик,  Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” в особі Юлії Горбатюк щоб разом відсвяткувати 99-ту річницю з дня заснування самої давньої бригади ЗСУ, залізної, Яворівської, героїчної, 24-ї окремої механізованої бригади.

Табір Прикордонник один із самих відомих дитячих таборів серед підрозділів 24-ї бригади. Вже три роки поспіль на річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України линуть вітання із Західного Бугу на Схід в зону бойових дій, в тому числі і 24-ій бригаді, вітали з 98-ю річницею, дитячі подарунки, листи героям, малюнки, солодощі. Не одну посилку вдячності отримали наші Герої на Сході. Зі сльозами на очах вони читали слова , які діти писали  на посилках ПРИКОРПОШТА “Посилка вдячності: у ній любов, віра та надія на швидке закінчення війни та повернення вас на рідну землю! Бережіть себе Вас чекають вдома!!!! Ви – справжні герої України!!! літній табір “Прикордонник” Нововолинськ Волинь літо 2016 р.”  І сьогодні подарунок привезли для  юних волонтерів та їх вихователів волонтери Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям від командування та всього особового складу 24-тої окремої механізованої бригади – ПОДЯКУ зі словами вдячності.

.” …   Командування та весь особовий склад 24 окремої механізованої бригади висловлює щиру вдячність  за Ваш щедрий благодійний внесок.       

Ваша підтримка  свідчить про те, що Ви чудово розумієте економічні негаразди в яких опинились Збройні Сили України і не хочете залишатись осторонь цих проблем.

   Ми раді, що у Вашому обличчі знайшли чуйних, дивовижних людей, які дають можливість підвищувати бойовий дух військовослужбовців та відчувати себе потрібними українському народові.

   Високо цінуємо Ваші вчинки – які можуть реально і суттєво зміцнити бойовий потенціал підрозділів Протиповітряної оборони нашої військової частини.

   З повагою

   Начальник протиповітряної оборони військової частини А0998 Ю.А.Бутко. ”

Так як 26.07.2017-го в таборі ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ, подяку було вручено двом  директорам: Вознюк Ларисі Адамівні і Бакирей Аліні.

IMG_5677

Юрія Анатолієйовича Щербика чекали з музичними вітаннями на святкування річниці бригади Юрій Анатолійович Бутко зі своїми побратимами в районі Попасного. Особовий склад військової частини до свята отримав подарунок – повернення в Яворів на перепочинок в повному складі  вперше за більше 3-х років неоголошеної війни.   В ці хвилини найрідніші люди зустрічають своїх чоловіків, братів та синів із передової. Саме про повернення з війни додоиу  пісня “Сльози радості”, якою почав свій виступ Юрій Щербик.

Пропонуємо ознайомитись з фотозвітом святкування. 99 світлин до 99-тої річниці з Західного Бугу від видавництва ВКФ “Мрія” при сприянні шеф редактора сайту www.superua.com, волонтера НЦДВ ОМ 7МБ, комбата Леонтійовича.

Пісні від Юрія Щербика дітям та пісні, танці у виконанні дітей героям 24-тої ОМБР

IMG_5693

DSCN9637

Танок-приавтання від першого загону

IMG_5724

Пісня-вітання від другого загону, соліст Стас Пімонов

IMG_5987

Пісня “Перлина Україна” у виконанні Анастасії (четвертий загін)

IMG_5998

Анастасія в надійних руках Артема Макаряка та Назара Власюка

IMG_6014

Марія Прядун і Даша Орєшина (третій загін)

IMG_6096

Катерина Вакулюк з колегами по відпочинку (п’ятий загін)

У багатьох підрозділах ЗСУ знайомі з творчістю Юрія Щербика: волонтерські поїздки з гітарою

на Схід, та книги “Небо Донбасу” і “На лінії невидимих фронтів” серед книг в бліндажних бібліотеках, надісланих НЦДВ ОМ 7МБ. Пан Юрій свої книги, разом з книгою-порадником для офіцерів ЗСУ по роботі з особовим складом “Будьмо здорові!” (один з 12-ти співавторів Юрій Щербик) подарував  дитячому табору. До речі, одним з надхненників для упорядника і співавтора книги Ніни Григорівни Немировської  був її курсант-вихованець Харківського інституту танкових військ, один з героїв художньо-документального видання “Незламні герої”, прихильник здорового способу життя, підполковник Юрій Федорович Мадяр, командирів  військової частини 24-тої ОМБР.

IMG_5735

IMG_5751

Серед дітей виявилось багато бажаючих отримати книгу з автографом від автора, що довелось Юрію Анатолійовичу влаштувати  конкурс-гру  –  книги в подарунок.

 

Спортивна святкова програма від Волинського ЦФЗН “Спорт для всіх”

Під керівництвом головного фахівця ВОЦФЗН “Спорт для всіх”, м. Луцьк, Юліі Михайлівни Горбатюк та при допомозі волонтерів НЦДВ ЩМ 7МБ Наталії Леонідівни Савчук (м. Нововолинськ) І Юрія Анатолійовича Щербика (м.Луцьк) проведено 5 спортивних конкурсів. Бажаючих прийняти участь у спортивній програмі  було напрочуд багато.

IMG_5939

Влучний кидок  (ДАРТС)

Набивання футбольного  м’яча  на час

IMG_5776

Стрибки зі скакалкою на час

Силомір

Набивання тенісного м’яча на ракетці.

Нагородження

Нагородження розпочали з номінацій від мережі Супер UA  СУПЕР Юний Активний (серед дітей) і СУПЕР досвідчений (серед дорослих).2 горнятка з зображенням шеврону 24-тої ОМБР та 51-шої ОМБР.і пропозиції до учасників заходу взяти участь до вересневому турнірі Ліги Супер UA Родинна Ліга Супер UA 2017″ з футболу. Турнір – поваги і пам’яті 24 і 51 ОМБР. Чому? Та тому що під час гри 5 гравців команди в полі та один воротар, а також 2 дитини і 4 дорослих . Команда формується з представників двох родин.

В першій номінації перемогу отримав Андрій Жаріков, а в Номінації СУПЕР досвічений не було конкуренції у Сметани Валерія Станіславовича, який сорок років працівник Нововолинського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Прикордонник”.

IMG_5943

6044 коллаж

Перемогу у футбольному конкурсі Владислав присвятив ЗАЛІЗНІЙ бригаді та своїй сестричці Меланії Олегівні Лукашук (на фото за компютером Меланія радіє перемозіі старшого брата в спортивному конкурсі).

 

IMG_6031

В якості ведучої заходу на славу відпрацювала волонтер Наталія Савчук. За три роки роботи вихователем цей табір для неї став рідний.

IMG_5930

Святкування святкуванням, а як і у війську, обід в таборі по розпорядку, а для журі час вписати імена переможців в дипломи від ВО ЦФЗН “Спорт для всіх”.

Приємна несподіванка для гостей

IMG_6080

Перший подарунок за волонтерську діяльність Констянтин Франчук отримав з рук директора табору Лариси Адамівни Вознюк. Для Кості цей подарунок як нагорода за його волонтерську діяльність з початку 2014-го року.

IMG_6086

IMG_6089

IMG_6093

Спільне фотопривітання  особовому складу та ветеранам славної бригади – 24 ОМБР!

IMG_5745

За традицією вихованці табору гостям подарували пісню табору “Любий ПРИКОРДОННИК”

IMG_6094

Оскільки 26.07.2017-го року в таборі день самоврядування,, юні керівники табору завершили святкування ДИСКОТЕКОЮ. Опісля Аліна Бакирей поврнула повноваження директора

Ларисі Адамівні Вознюк.

 

 

Оновлено: Липень 31, 2017