Святкування 25-ї річниці з Дня проголошення Декларації про державний суверенітет у таборі відпочинку «Прикордонник»

Липень 17, 2015

У таборі відпочинку “Прикордонник”, що на Волині, пройшло святкування 25-ї річниці з Дня проголошення Декларації про державний суверенітет. Звучали вірші, лунали пісні. Волонтери розповідали про події на сході України та вручали відзнаки успіху клубу «Патріот».

Волонтери Костянтин та Володимир вручають відзнаки успіху від керівництва одного із підрозділів ЗСУ координатору клубу «Патріот» Наталії Венгрин.

Зосим Колбун вручив Наталії Венгрин (для юних волонтерів клубу «Патріот») написану ним книгу «Нововолинськ. Новітня історія в національно-демократичному та духовному вимірах 1989-1999р.р.»

Волонтер Валерій Курстак розповів коротко про щирих людей, що він зустрів на сході під час поїздок, та подарував для відпочиваючих у таборі «Прикордонник» 10 пачок сухих борщів «Бандерівських», що є однією з найулюбленіших страв для наших захисників.

Зображено юну співачку, яка виконує пісню «Повертайся живим». До кожного долинають тонкі мотиви цієї чуттєвої пісні, у кожного з слухачів ці мелодії викликають моменти жахливих подій, що відбуваються на сході.

На завершення свята спільно був виконаний гімн табору.

Оновлено: Квітень 6, 2016