Волиняни розпочали відзначення 99-ї річниці 24 ОМБР

Липень 25, 2017

DSCN9602

25-го липня 2017-го року в обласному центрі Волині за дорученням   командування та  особового складу 24 окремої механізованої бригади на передодні 99-ї річниці створення залізної бригади вручена ПОДЯКА підприємцю Андрію Володимировичу Шоршину із славного міста Луцьк.

Приємну місію виконали військовий капелан о.Олександр Вронський, від Волинського ОЦФЗН “Спорт для всіх” Анна Панафідіна, від Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям НЦДВ ОМ 7МБ Юрій Щербик.

До привітань патріотам, благодійникам пану Андрію та його трудовому колективу за їх добрі справи від Яворівської бригади  приєднуються  ГО “Військові капелани Волині” (голова організації о.Михаїл Бучак), співорганізітори заходів проекту СУПЕР РОДИНА – ЄДИНА УКРАЇНА на Сході України ВОЦФЗН “Спорт для всіх”(директор Володимир Новосад) та ОВ НЦДВ (голова ради об’єднання волонтерів Валерій Курстак).Так сталось, що  в минулому Андрій Володимирович якийсь час  був військовослужбовцем ЗСУ у складі  тієї ж ЗАЛІЗНОЇ бригади.

IMG_5620

Волонтер НЦДВ ОМ 7МБ Констянтин Франчук  головний свідок добрих справ

колективу ПП”ТЕНТИ” м. Луцьк

причіп

Фото від герїв 24 ОМБР з Попаснянського району на Луганщині. Яким був причіп і яким став після виготовлення тенту в м.Луцьк трудовим колективом і їх керівником   Андрієм Володимировичем..

Оновлено: Липень 26, 2017