Роботи на конкурс дитячих малюнків “Я і Супер Україна – 2015″
Пропонуємо переглянути та оцінити роботи, які надійшли на конкурс дитячих малюнків “Я і Супер Україна – 2015″ на тему «Наша з мамою мрія – Супер мрія»
№1. Папірник Уляна, Яворівський р-н, с.Нагачів, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – А
№2. Вовк Павло. Яворівський р-н, с. Нагачів, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – А
№3. Лагуняк Лілія, Яворівський р-н, с. Нагачів, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – А
№4. Суровик Назарій, Яворівський р-н, с. Нагачів, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – А
№5. Гула Вероніка, Яворівський р-н, с. Нагачів, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – А
№6.Березовська Софія,Яворівський р-н, с.Нагачів, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – А
№7. Цимбалик Назарій, Яворівський р-н, с.Нагачів, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – А
№8. Труняк Віталій, Яворівський р-н, с. Нагачів, , Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 5 р., ДНЗ
№9. Антонишин Христина, Яворівський р-н, с. Нагачів, , Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – 6
№10. Яворівський р-н, с. Нагачів, Мруць Остап, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – 6
№11. Яворівський р-н, с. Нагачів, Суровик Христина, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – 6
№12. Яворівський р-н, с. Нагачів, Калиновська Софія, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – 6
№13. Яворівський р-н, с. Нагачів, Цидуляк Богдана, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – 6
№14. Яворівський р-н, с. Нагачів, Мідик Віталій, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – 6
№15. Яворівський р-н, с. Нагачів, Кандяк Олена, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 7 р., 2 – в
№16. Яворівський р-н, с. Нагачів, Горбач Софія, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 7 р., 2 – в
№17. Яворівський р-н, с. Нагачів, Глинка Софія, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 8 р., 3 – а
№18. Яворівський р-н, с. Нагачів, Семеряк Юліана, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 8 р., 3 – а
№19. Яворівський р-н, с. Нагачів, Жук Марія, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 8 р., 3 – а
№20. Яворівський р-н, с. Нагачів, Цидуляк Адріан, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – б
№21. Яворівський р-н, с. Нагачів, Альмес Оксана, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – б
№22. Яворівський р-н, с. Нагачів, Кандяк Оксана, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – б
№23. Яворівський р-н, с. Нагачів, Фульмес Роман, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – б
№24. Яворівський р-н, с. Нагачів, Суровик Сергій, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – б
№25. м. Новолинськ, Іщук Ілля, ЗОШ № 7, 3 – б, Іщук Інна Миколаївна
№26. м. Новолинськ, Іщук Ілля, ЗОШ № 7, 3 – б, Іщук Інна Миколаївна
№27. м. Новолинськ, Іщук Ілля, ЗОШ № 7, 3 – б, Іщук Інна Миколаївна
№28. м. Новолинськ, Іщук Ілля, ЗОШ № 7, 3 – б, Іщук Інна Миколаївна
№29. , Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Тимко Аня, 5 клас
№30. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Стас, 5 клас
№31. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Крижановська Іванна, 6 клас, Мама Олена Анатоліївна
№32. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Шимчук Дмитро, 6 клас
№33. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Шимчук Павло, 6 клас, Мама Наталія Миколаївна
№34. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Шимчук Руслан, 6 клас, Мама Наталя Іванівна
№35. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Корнилов Михайло, 6 клас
№36. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Онуфрійчук Владислав, 6 клас, Мама Тетяна Володимирівна
№37. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Воробій Ангеліна, 6 клас, Мама Людмила Андріївна
№38. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Савчук Юлія, 6 клас, мама Світлана Петрівна
№39. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Корнилов Михайло, 6 клас, Мама Людмила Анатоліївна
№40. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Васильчук Тимофій , 6 клас, Мама Руслана Ярославівна
№41. Іваничівський р-н, с. Грибовиця, Вишняк Олексій, 5 клас
№42. Новолинськ , Главацька Влада, ЗОШ № 7, 8 р., 3 – б
№43. Нововолинськ, Главацький Стас, Садочок № 6, 6 р., Підготовча група
№44. Іваничівський р-н с. Гибовиця
№45. Іваничівський р-н с. Гибовиця
№46. Нововолинськ, Цибульська Софія, Недільна школа Храм святої Покрови, 11 р. 6 – в
№47. Нововолинськ, Цибульський Давид, Недільна школа Храм святої Покрови, 9 р., 3 – В
№48. Нововолинськ, Піджарка Маркіян, № 3, 8 р. 3 клас, Мама Зоряна
№49. Яворівський р-н, с. Нагачів, Сидір Юлія, Нагачівська ЗОШ I–III ступенів, 9 р., 4 – 6
№50. Сєвєродонецьк, Калюжа Вадим, 11р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, мама Тетяна Юріївна
№51. Сєвєродонецьк, Серебрянська Ганна, 6р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Наталія Володимирівна
№52. Сєвєродонецьк, Бєлграй Марія, 7р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Ганна Юріївна, медпрацівник
№53. Сєвєродонецьк, Гамова Катерина, 9р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Тетяня Василівна
№54. Сєвєродонецьк, Мєтєров Руслан, 8р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Євгенія Альбертівна
№55. Сєвєродонецьк, Подколзіна Марія, 5р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Наталія Сергіївна
№56. Сєвєродонецьк, Островєрхов Сергій, 4р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Клавдія Сергіївна
№.57. Сєвєродонецьк, Островєрхов Сергій, 4р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Клавдія Сергіївна
№58. Сєвєродонецьк, Богачова Катерина, 10р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Оксана Володимирівна
№59. Сєвєродонецьк, Кременчуцький Андрій, 3р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Ольга Ігорівна
№60. Сєвєродонецьк, Лєснік Валерія, 11р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Олена Миколаївна
№61. Сєвєродонецьк, Гулаков Михайло, 4р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, мама Анастасія Миколаївна, вихователька у дитячому садку
№62. Сєвєродонецьк, Хлудєєва Альона, 7р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, Людмила Володимирівна
№63. Сєвєродонецьк, Нечепуренко Лада, 4р., БФ “Карітас-Україна” “Простір дружній до дитини”, м Сєвєродонецьк, мама Вікторія Євгеніївна, психолог
№64.
№65. Новововолинськ, Семенюк Аліса, Семенюк Аніта, Садочок №4 “Берізка”
друга молодша група, вік 4 роки, мама Семенюк Лілія, професія бухгалтер